مشاوره سئو

مشاوره سئو حرفه ای سایت در هر زمانی می تواند مثل یک واکسن یا پادزهر عمل کند. مشاوره سئو در جادوگر سئو برای بهینه سازی بهتر سایت شما انجام می شود.

اگر هنوز مشکلی پیش نیامده، دقت در نگهداری سایت باعث می شود از هرگونه افت رتبه در گوگل جلوگیری شود و اگر هم اسپم یا جریمه شده اید به سادگی آن را در زمان محدود حل کنید.

 • اگر مطمئن نیستید که فرآیند سئو سایت شما چگونه باید باشد،
 • اگر ایده کلی برای اجرای برخی ایده ها در زمینه سئو سایت دارید اما نمی دانید چگونه آنها را اجرایی کنید،
 • اگر ذهن شما درگیر سوالات ابتدایی و یا فوق حرفه ای در مورد سئو شده است

مشاوره سئو چیست؟

همان‌طور که می‌دانید در دنیای امروز داشتن یک سایت و معرفی محصولات و خدمات در آن به تنهایی کافی نیست. اینکه محصولات و خدمات چگونه در سایت معرفی شوند و مهم‌تر از آن توسط مخاطب هدف شما دیده شود از اهمیت بالایی برخوردار است. مشاور سئو به شما راهنمایی‌های لازم را خواهد داد که بتوانید به بهترین نحو و با رعایت استانداردهای لازم محتوای سایت خودتان را تکمیل کنید. ضمن اینکه با ارائه‌ی راهکارهای مناسب برنامه نویس، سایت شما را برای بهبود ساختار فنی سایت هدایت می‌کند.

سوالات از مشاوره سئو

در هنگام مشاوره سئو پیشنهاد می شود سوالات زیر را از اشخاصی که می خواهند این کار را برای شما انجام دهند بپرسید:

 • آیا شما می توانید از نمونه کارهایی که قبلا در زمینه سئو انجام داده اید به من نشان دهید؟
 • آیا شما می توانید افرادی که به آنها مشاوره سئو داده اید به من معرفی نمایید؟
 • آیا شما توصیه های گوگل وب مستر را پیاده سازی می نمایید؟
 • مشاوره سئو شما چه پیشنهاداتی روی کلمات کلیدی مد نظر من دارد؟
 • تجربه شما از کسب و کار من چقدر است؟
 • از شهر یا کشور من چقدر اطلاعات دارید؟
 • مهمترین تکنیک هایی که شما می خواهید در افزایش رتبه وب سایت من بکار برید چیست؟
 • چقدر پیش بینی می نمایید این کار بطول بینجامد؟

موارد بالا تنها برخی از سوالاتی است که می بایست در مشاوره سئو که برای شما انجام می شود پاسخ های مناسب و منطقی وجود داشته باشد.

خیلی اوقات پیش می آید که صاحبان کسب و کارهای مختلف نمی دانند که جهت بهینه سازی موتور جستجو و قرار گرفتن در موقعیت های بالای صفحه نتایج و یا بعبارتی دیگر جهت افزایش رتبه خود از کجا شروع کنند و یا چه استراتژی را دنبال نمایند. بدین منظور جادوگر سئو با ارائه مشاوره سئو رایگان به این گونه از صاحبان کسب و کار اطلاعات لازم را در اختیار آن ها قرار می دهد و برای آنها تشریح می کند که در انجام این کار با توجه به کسب وکار پیش رو از چه مسیری می بایست کار خود را شروع کنند و در ادامه این مسیر تا رسیدن به هدف مورد نظر خود چه کارهایی را می بایست انجام داده و چه کارهایی را نباید انجام دهند.

مشاور سئو کیست و چقدر می‌توان به او اعتماد کرد؟

برای اینکه یک پروژه از نظر سئو و کسب نتایج ارگانیک و طبیعی گوگل به موفقیت برسد باید استراتژی مناسب داشته باشد. این استراتژی برای هر پروژه با توجه به موقعیت فعلی و بازار کاربران هدف آن متفاوت است و نمی‌شود برای تمامی پروژه‌ها یک نسخه واحد پیچید و همه پروژه‌ها را با یک روش به موفقیت رساند. مشاور سئو شخصی است که سال‌ها در موضوع سئو و بهینه سازی سایت فعالیت کرده است و سابقه به نتیجه رساندن پروژه‌های مختلف با موضوعات متفاوت را دارد.

این شخص با تکیه بر سابقه و دانش خود دقیقا می‌داند بر اساس اهداف نهایی که مدیر سایت مشخص می‌کند چه استراتژی‌ای باید تدوین شود و از چه مسیری و با چه ابزارهایی می‌توان آن استراتژی را عملی کرد و سایت را به اهداف مشخص شده رساند. یک مشاور سئو با علم روز بهینه سازی سایت و آخرین تغییرات صورت گرفته در گوگل آشنایی دارد.

خدمات مشاوره سئو در جادوگر سئو شامل چه مواردی است؟

خدمات مشاوره سئو هم برای مشتریان شرکت جادوگر سئو و هم برای اشخاصی ارائه می‌شود که سایت آنها توسط شرکت‌های دیگر راه‌اندازی شده است. این خدمات با هدف آشنایی بیشتر مدیران سایت با سئو سایت انجام می‌پذیرد. خدمات مشاوره سئو شامل موارد زیر است:

۱- راهنمایی جهت یافتن کلمات کلیدی که جستجوی بالا و رقابت کمی برای آنها وجود دارد.
۲- راهنمایی برای تهیه و انتشار محتوا
۳- معرفی روش‌های ایجاد Call to Action
۴- راهنمایی استفاده از شبکه‌های اجتماعی
۵- معرفی روش‌های درست دریافت بک لینک
۶- آموزش یافتن بک لینک‌های مضر برای سایت و برطرف کردن آنها
۷- راهنمایی جهت یافتن مشکلات سایت از نظر سئو و نحوه برطرف کردن آنها
۸- مشاوره برای نحوه کار با الگوریتم‌های جدید گوگل

با ورود الگوریتم‌هایی مانند رنک برین Rank brain گوگل، راهکارهای سئو سایت به‌طور کلی متحول شده است. با اینکه گوگل برای نمایش نتایج جستجو در همه کلمات جستجو شده از این الگوریتم استفاده نمی‌کند، ولی ورود این الگوریتم نشانه مسیر حرکت گوگل در آینده است. اگر سایت‌ها برای این تغییر گوگل در آینده آماده نباشند، جایگاه خود در گوگل را به رقبا خواهند سپرد.

مشاوره نحوه تولید محتوا برای کار با الگوریتم‌های جدید گوگل شامل نحوه جستجو کلمات کلیدی و نحوه تولید محتوا در بازه‌های زمانی خاص است. در این روش، کاربران باید براساس آنچه که بیشتر مورد جستجو قرار می گیرد، محتوا تولید کنند. با این کار می‌توان اطمینان حاصل کرد که سایت همواره رتبه بالای خود را در گوگل حفظ کرده و به رتبه‌های بالاتر خواهد رفت. با توجه به این که انجام این مراحل در تولید محتوا بسیار حساس است و اشتباه انجام دادن آن می‌تواند باعث شود که گوگل سایت شما را به‌عنوان یک سایت اسپم تشخیص دهد که بیش از حد با جستجوی کاربر بهینه شده است.

پیشنهاد می‌کنیم بدون مشورت با سئوکاران حرفه‌ای جادوگر سئو اقدام به تغییر یا تولید محتوا برای روبه‌رو شدن با الگوریتم رنک برین Rank Brain نکنید. این الگوریتم بر اساس قابلیت یادگیری ماشین عمل می‌کند و همین امر باعث می‌شود که سایت شما شناوری بسیار بالاتری در صفحه نتایج جستجو نسبت به قبل داشته باشد. هنگام مواجه با این الگوریتم یک سیاست تولید محتوا می‌تواند بعد از یک مدت دیگر کارایی نداشته باشد و نیاز به تغییر آن باشد. بنابراین رصد مداوم صفحه نتایج جستجو و اقدام مناسب قبل از آسیب دیدن سئو سایت الزامی است.

با توجه به سیال بودن نتایج جستجو چگونه می توان از مفید بودن مشاوره سئو مطمئن بود؟

جادوگر سئو یک روش کاری داشته است که در طول این سالها باعث موفقیت خود شرکت و مشتریانش در زمینه سئو شده است. اگر محتوای تولید شده سایت شما برای مخاطب واقعی جذاب و کاربردی نیست، سئو سایت خود را درست انجام نداده اید. به جرأت میتوان گفت اگر این سیاست را از روز اول افتتاح شرکت در پیش نمی گرفتیم هرگز به این موفقیت نمیرسیدم. با توجه به اینکه ما میدانستیم آنچه مشتری ما می خواهد رتبه اول گوگل نیست. بلکه بالاترین فروش ممکن از سایت می باشد. اهمیتی ندارد سایت شما در چه موضوعی فعالیت می کند. هدف شما از ایجاد سایت بالاترین مخاطب فعالی است که میتوانید به سایت خود جذب کنید.

بنابراین ما از همان روز اول بجای آنکه تمام تمرکز خود را بر روی گوگل بگذاریم به مخاطب نهایی محتوای سایتهای مشتریانمان فکر کردیم. محتوایی که برای مخاطب جذاب باشد و مخاطب با آن ارتباط برقرار کند تمام ویژگیهای مورد نظر گوگل را نیز دارد. شما برای جذب مخاطب واقعی ناچارید که محتوای مفید بنویسید. ناچارید به محتوای خود عکس و ویدئو اضافه کنید. باید سایت شما برای گوشی های موبایل بهینه باشد. سایت شما باید در شبکه های اجتماعی تبلیغ شود. کاربران سایت شما باید در صفحات اجتماعی خود از کیفیت محصولات شما بگویند.

شناور بودن رتبه سایت در گوگل و بیشتر شدن این شناوری در سال ۲۰۱۸ به معنی بی‌ثمر بودن سئو نیست، بلکه حرکت گوگل به سمتی است که در صفحه نتایج جستجو یک نتیجه را به‌عنوان پاسخ اصلی عبارت جستجو به مخاطب نشان دهد و این به آن معنی است که سئو بیش از هر زمانی مهم شده است. شما باید چنان محتوای سایت خود را تولید کنید که گوگل آن را بهترین پاسخ به عبارت جستجو شده توسط مخاطب بداند. انجام اینکار ساده نیست و به دانش و تمرین نیاز دارد.

آیا تضمینی برای درستی مشاوره سئو وجود دارد؟

صدها سایت و نمونه کار موفقی که با کمک این مشاوه ها رتبه اول گوگل را تصاحب کرده‌اند بهترین گواه موفقیت ما در کارمان است. مشتریان جادوگر سئو از برترین برندها و شرکت‌ های ایران هستند که همین نمونه کارها برای ما از هر تضمینی ارزشمندتر است. ولی با توجه به اهمیت نحوه اجرای مشاوره ها شرکت تنها در صورتی که کارشناسان خود شرکت سئو سایت شما را انجام دهند می‌تواند نتایج کار را تضمین کند. با این حال با توجه به اینکه تمام مشاوره‌های انجام شده با استناد به اجرای موفق روش‌های ارائه شده روی سایت‌های مشابه انجام می‌شود، دریافت‌کنندگان این مشاوره‌ها می‌توانند با خیال آسوده از این مشاوره‌ها بهره ببرند. با توجه به اینکه اجرای سئو کاری بسیار تخصصی و حرفه‌ای است. پیشنهاد ما واگذاری اجرای سئو به کارشناسان حرفه‌ای است.


برای دریافت مشاوره در جادوگر سئو برای کسب و کار خود ، لطفا از طریق صفحه ی زیر و با ارسال مشخصات سایت خود از آنالیز حرفه ای و رایگان برخوردار شوید.

درخواست آنالیز حرفه ای پیش از خرید

در صورتیکه نیاز به هماهنگی دارید ، میتوانید از طریق راه های ارتباطی در صفحه تماس باما ، با کارشناسان مجرب جادوگر سئو ارتباط بگیرید.

تماس با جادوگر سئو

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =

شروع گفتگو
راهنمایی نیاز دارید؟
واحد پشتیبانی جادوگر سئو
کارشناسان جادوگرسئو آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند.