سفارش سئو

سفارش سئوی خود را به جادوگر سئو بسپارید. ما با استفاده از آخرین متدولوژی روزدنیا ، سایت شما را در نتایج گوگل بالا می آوریم. برای سفارش سئوی خود با ما همراه باشید.

سفارش سئو سایت یکی از بهترین روش هایی است که علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه منجر به افزایش چشم گیر درآمد شما در کسب و کارتان می شود.

جادوگر سئو با تجربه موفق خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت با به کار گیری روش های استاندارد موتورهای جستجو، سایت شما را در اولین صفحه نتایج موتورهای جستجگو به خصوص گوگل به نمایش همگان در می آورد و کسب و کار شما را رونق می دهد.

تفاوتی نمی کند که سایت شما به صورت استاتیک یا داینامیک طراحی شده است و یا از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده کرده اید، ما براساس نیاز و اهداف مشتریان خود فعالیت سفارش سئو و بهینه سازی سایت را آغاز می کنیم و با توجه به مهارت و سابقه ای که در این زمینه داریم بهترین راهکار ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

در جادوگر سئو خدمات سئو به صورت های گوناگونی مانند سفارش سئو برای سایت خبری، سفارش سئو برای سایت فروشگاهی، سفارش سئو برای سایت شرکتی، سفارش سئو برای سایت نیازمندی و سفارش سئو برای سایت گردشگری برای مشتریان عرضه می شود.

مزایای سفارش سئو

همانطور که می دانید یادگیری سئو نیاز به زمان و هزینه زیادی دارد و ممکن است شما شرایط لازم برای پرداختن به این امور را نداشته باشید، این روز ها اغلب افراد که به نوعی از فضای اینترنت و وب استفاده می کنند، با سئو و اهمیت آن آشنایی دارند ولی با این وجود تعداد افرادی که در این زمینه تخصص کافی داشته باشند و از روش های کلاه سفید استفاده نمایند بسیار کم است.

فراموش نکنید به هنگام سفارش سئو از استاندارد بودن روش های به کار گرفته شده اطمینان حاصل کنید تا با خطر اسپم و جریمه شدن رو به رو نشوید.

اهمیت سفارش سئو وب سایت از آن جایی ناشی می شود که موتورهای جستجو تمامی اطلاعات مربوط به خدمات و کالاهای مورد نیاز کاربران را به صورت رایگان در اختیار آن ها قرار می دهند، در نتیجه بیشتر مردم به موتورهای جستجو اعتماد داشته و آن ها را مرجع خوبی برای پاسخ نیاز های خود می دانند.

سفارش خدمات سئو سایت این امکان را برای شما فراهم می کند تا مشتریان و مخاطبان خود را از جدیدترین خدمات خود با خبر سازید و با توجه به برندسازی و اعتماد بیشتر مشتریان میزان فروش خود را افزایش دهید.

در سفارش سئو چه خدماتی انجام می شود؟

 • آنالیز و تحلیل رقبا
 • نصب افزونه های سئو
 • برطرف کردن پیام های مهم سایت مطابق با استاندارد های W3C
 • بهینه سازی ساختار داخلی سایت
 • برنامه ریزی برای استراتژی سئو
 • ساخت صفحات در شبکه های اجتماعی
 • تولید محتوای بهینه و هدفمند
 • بهینه سازی و بهبود سرعت بارگذاری سایت
 • انتخاب کلمات کلیدی اصولی
 • به کار گیری روش های نوین و قانونی سئو
 • بهینه سازی سایت با کلمات هدفمند
 • برطرف نمودن ایرادات و مشکلات سئو
 • بهینه سازی قالب سئو براساس الگوریتم های گوگل
 • راهنمایی، پشتیبانی و پاسخ به پرسش ها
 • تنظیمات حرفه ای سئو

دلایل اهمیت سفارش سئو برای سایت های اینترنتی

موتورهای جستجو اطلاعات، کالا و خدمات مورد نیاز کاربران را به ساده ترین شکل ممکن در اختیار ایشان قرار می‌دهند. بنابراین کاربران ضمن اعتماد به موتورهای جستجو در بسیاری موارد پاسخ نیازهای خود را به ویژه در گوگل می‌یابند. جادوگر سئو با پیاده سازی برنامه های مدون برای دیده شدن در موتورهای جستجو می‌تواند مخاطبانی که مشتریان فعلی و آتی شما هستند را در جریان جدیدترین خدمات شما قرار دهد و ضمن آگاهی بخشی نسبت به برند و افزایش اعتماد مشتری، فروش شما را به میزان چشمگیری افزایش دهد.

مراحل اصلی سئو سایت

سئو تکنیکال

پایه ی اصلی سئو، سئو داخلی و خارجی می باشد. به تمامی فعالیت ها و مراحلی که منجربه ایندکس شدن سریع صفحات سایت شما می شود سئو تکنیکال می گویند. در این روش به بهینه سازی صفحات سایت شما برای موتورهای جستجو پرداخته می شود و ایرادات و مشکلات فنی آن شناسایی و رفع می گردد.

سئو داخلی

در سئو On Page تمام فعالیت ها در راستای بهینه کردن کد های HTML و محتوا صورت می گیرد. در سفارش سئو فعالیت های سئو داخلی اهمیت زیادی دارد، طراحی صفحه های سایت شما باید به گونه ای انجام شود که علاوه براین که با سرعت بالایی برای کاربران لود می شوند همه امکانات مدنظر مخاطب را به ساده ترین صورت ممکن در اختیار او قرار دهد.

از مهم ترین فاکتورهای سئو داخلی می توان به ساختار آدرس صفحات، لینک سازی داخلی، انتخاب نام مناسب برای تصاویر، کلمات کلیدی بهینه، تگ های هدینگ، سرعت سایت و … اشاره نمود.

سئو خارجی

سئو خارجی یا Off page به همه ی فعالیت های مربوط به خارج فضای سایت اشاره دارد که منجربه سریع تر ایندکس شدن صفحات و افزایش رتبه سایت می شود.

از نظر موتور های جستجو سئو خارجی اهمیت زیادی دارد، زیرا میزان نفوذ و محبوبیت یک سایت را نشان می دهد. چنانچه سئو خارجی به صورت طبیعی و استاندارد انجام شود نتیجه بسیار خوبی را برای یک سایت به دنبال خواهد داشت.

در این چند سال اخیر با وجود تغییرات همیشگی و دائم الگوریتم های گوگل همواره سئو خارجی از اهمیت زیادی برخوردار بوده است به همین دلیل در سفارش سئو وب سایت نیز به آن اهمیت ویژه ای داده می شود.

در سفارش بهینه سازی سایت چه نکاتی را باید درنظر گرفت؟

 • استراتژی مناسب برای کسب رتبه و حفظ جایگاه بهتر
 • به کار بردن روش های قابل اجرا در سئو
 • امکان شناسایی کلمات کلیدی مناسب
 • تمرکز بر فاکتور های سئو خارجی و داخلی سایت
 • اعمال برنامه ریزی های سئو

معیار های انتخاب تیم حرفه ای سئو

 • برنامه ریزی دقیق و مشخص برای هر سایت
 • تعهد کاری به پروژه
 • ارائه خدمات کامل برای پروژه های سئو
 • مطلع بودن از جدیدترین الگوریتم های گوگل
 • برخورداری از کارکنان باتجربه و متخصص
 • مجهز به تمامی دانش و اطلاعات روز
 • ارائه نمونه کار های موفق
 • برخورداری از سابقه زیاد در زمینه سئو
 • وقت گذاشتن متخصصان برای هر پروژه

خدمات سفارش سئو سایت جادوگر سئو

آنالیز وضعیت فعلی سایت

ما پیش از هر کاری وضعیت فعلی سایت شما را بررسی می کنیم و مشکلات احتمالی آن را شناسایی و برطرف می کنیم، تشخیص نقاط ضعف و قدرت برای سایت شما موفقیت بیشتری را به همراه خواهد داشت.

افزایش رتبه سایت

همانطور که می دانید اولین هدف یک شرکت سئو این است که سایت شما را در صفحه اول گوگل قرار دهد، جادوگر سئو این فعالیت را با عنوان سئو تضمینی انجام می دهد.

لینک سازی

دریافت لینک از یک سایت به سایت شما را لینک سازی یا لینک بیلدینگ می گویند، ما سعی می کنیم برای هدایت لینک ها به سایت شما از سایت های معتبر و بزرگ استفاده کنیم تا علاوه بر افزایش اعتبار سایت شما رتبه بالایی نیز دریافت نماید. لینک سازی یک پروسه پر بازده ولی در عین حال پیچیده است که نیاز به تخصص کافی در این زمینه دارد.

کاهش نرخ پرش

هر چه میزان افرادی که از یک صفحه از سایت شما بازدید می کنند کمتر باشد، یعنی کیفیت محتوا و طراحی وب سایت شما در وضعیت بهتری بوده است. تمامی صاحبان وب سایت در تلاش اند تا نرخ پرش را برای سایت خود به حداقل برسانند به همین دلیل یکی دیگر از اهداف انجام فعالیت ها در سفارش سئو کاهش نرخ پرش می باشد.

افزایش و بهبود رتبه جهانی و منطقه ای

اهمیت رتبه سایت در منطقه و جهان بر هیچ کس پوشیده نیست، یکی از بزرگ ترین سایت های معروف برای رتبه دهی در جهان الکسا می باشد که براساس فاکتورهایی برای هر سایت رتبه ای را در نظر می گیرد. سایت شما باید با اعمال سئو درست و اصولی رتبه بالایی را کسب کرده و به جایگاه بالایی دست یابد. برخی از افراد اعتقادی به رتبه سایت ندارند و از نظر آن ها سئو و بهینه سازی به معنی افزایش رتبه نمی باشد، در حالی که اگر شما با برنامه ریزی درست سایت خود را سئو کنید قطعا رتبه بهتری را خواهید داشت.

نکات مهم در سفارش سئو برای سایت

اغلب کاربران سایت های پربازدید و برتر از طریق موتورهای جستجو به سایت راه می‌یابند. برای اینکه رتبه سایت شما در موتورهای جستجو به روش کاملا امن و با ماندگاری بالا ارتقا یابد رعایت نکات زیر ضروری هستند:

 • توجه همزمان به المان های سئو داخلی و خارجی سایت
 • توانایی شناسایی مستمر کلمات کلیدی مناسب
 • برنامه ریزی برای کسب رتبه و حفظ جایگاه برتر
 • پیاده سازی مستمر استراتژی های سئو
 • استفاده از تمام روش های قابل اجرا

مهم ترین عواملی که پیش از سفارش سئو باید در نظر بگیرید:

۱. کیفیت سئو

سئو کاری کیفی است که بر روی سایت انجام می‌گیرد. بی‌تردید مقدار و کمیت هم در این موضوع دخیل است؛ اما در هر حالت باید حواستان به کیفیت کار سئو باشد. سئوی اصولی زمان‌بر است و اگر باکیفیت انجام نشود، اگر به شما ضرر نزده باشد، سودی برای شما نخواهد داشت.

۲. بودجه‌ شما برای سئو سایت

سئو کردن سایت به روش‌های مختلفی انجام می‌شود و هر کدام از این روش‌ها، ماندگاری و کیفیت متفاوتی دارد. بهتر است بودجه خود را برای سئو در نظر بگیرید و سپس، به دنبال انتخاب روشی متناسب با بودجه خود بروید. بعضی شرکت ها نمی‌توانند با بودجه کم برای شما کاری انجام بدهند زیرا سئو را به صورت پکیج ارائه می‌دهند. در مقابل، برخی شرکت‌ها هستند که در بخش‌های جزئی سئو می‌توانند به شما کمک کنند. همه چیز به بودجه، زمان و کیفیت کار مد نظر شما بستگی دارد. برای آگاهی از قیمت سئو و تعرفه پکیج های سئو با جادوگر سئو تماس بگیرید.

۳. سابقه کاری شرکت سئو

پیش از ثبت سفارش سئو، در نظر داشته باشید که این شرکت چه سابقه‌ای در زمینه سئو و بهبود رتبه سایت‌های مشابه شما دارد. گاهی اوقات شرکت‌ها نوپا هستند و لازم است به توانایی ان‌ها در این کار اعتماد کنید؛ اما اگر می خواهید ریسک هزینه تان را به حداقل برسانید، لازم است سراغ شرکت‌هایی بروید که نمونه کار دارند و به شما اطمینان می‌دهند که بابت هزینه‌ای که می‌پردازید و وقتی که می گذارید، پشیمان نمی‌شوید. همچنین شرکت‌های سابقه‌دار، مسئولیت پاسخگویی و ضمانت کار خود را بر عهده می‌گیرند؛ اما شرکت‌های نوپا نمی‌توانند چنین اطمینان خاطری به شما بدهند. این موارد را پیش از اقدام به ثبت سفارش سئو، حتما در نظر بگیرید.

۴. بررسی نمونه کارهای سئو

یک راه دیگر برای آنکه با اطمینان خاطر سفارش سئوی سایت خود را ثبت کنید، بررسی نمونه کارهای شرکت سئو است. برای این کار می‌توانید با جستجوی ساده در گوگل به پاسخ خود برسید. می‌توانید رتبه کنونی سایت را مشاهده کنید و کیفیت مقالات و کلمات کلیدی آن را بسنجید. البته از یاد نبرید که سئوی ماندگار نیازمند صرف هزینه است و شما نباید انتظار داشته باشید یک بار هزینه کنید و تا ابد در صدر نتایج جستجوی گوگل باقی بمانید.


جادوگری در سئوی سایت خود را به تیم جادوگر سئو بسپارید. برای سفارش سئو کافیست به صفحه قیمت سئو رفته و سفارش خود را ثبت کنید. قبل از ثبت سفارش خود میتوانید درخواست آنالیز حرفه ای سایت انجام دهید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع گفتگو
برای سئو نیاز به راهنمایی دارید؟
هر سوالی که درباره سئو دارید
از ما بپرسید
کارشناسان پشتیبانی در اولین فرصت جواب شما را میدهند.