درباره ما

چرا جادوگر سئو؟

باتوجه به نیاز جامعه به فعالیت بهینه در فضای اینترنت، برآن شدیم که یک تیم حرفه ای از نیروهایی آموزش دیده تشکیل دهیم تا در راستای توسعه فضای اینترنت کشور به کاربران یاری رساند.

جادوگر سئو نامی ست که ما برای فعالیت جادویی خود درنظر گرفته ایم.

فعالیت های ما تنها در کمک به توسعه کسب و کار و سایت های فروش خلاصه نمیشود.

اگر شما صاحب یک سایت محتوایی(مجله ای_خبری) باشید، ما قادریم با افزایش ترافیک ورودی گوگل و سایر موتورهای جستجو ،مخاطبان هدفمند بیشماری را به سایتتان اضافه کنیم.

افتخار جادوگر سئو، ساختن پلی برای رسیدن به اهداف شما در دنیای دیجیتال مارکتینگ است.

ما بعنوان یکی از استارت آپ های سکوی اول، تلاش میکنیم تا با ارائه بهترین خدمات؛ سکویی باشیم برای درخشیدن شما نسبت به سایر رقبایتان.

از جمله خدماتی که ما به مشتریان خود ارائه می‌دهیم به شرح زیر است:

• تحقیق در زمینه کلمات کلیدی مخاطب هدف
• بهینه‌سازی داخلی سایت از نظر تکنیکال و محتوایی
• تحلیل رقبا
• طراحی و تدوین استراتژی سئو
• برنامه‌ریزی، تهیه و انتشار محتوا
• تحلیل رفتار مخاطب
• بررسی الگوریتم‌ های گوگل و انطباق با آخرین تغییرات گوگل
• بهینه‌سازی نرخ تبدیل
• و…

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

شناخت نیازهای مشتری

اولین گام، شناخت نیاز مشتری ست. ما با یک مشاوره دقیق، بهترین خدمات را به شما پیشنهاد میکنیم. در این مسیر، زمینه کاری مشتری را بررسی کرده و میزان رقابت در حوزه کاری او را تحلیل میکنیم.

ارائه راهکار منحصر به‌ فرد

با توجه به گام اول، در گام دوم یک نقشه اولیه از هزینه، حجم کاری و تحلیل های کلی طراحی میکنیم. بر اساس این نقشه، راهکاری منحصر به فرد برای بهینه سازی سایت شما ارائه میشود.

شروع پروژه

گام سوم مربوط به شروع پروژه است. اگر از دو گام قبلی راضی باشید، بین ما و شما یک تعهد دوطرفه تنظیم و با رضایت طرفین امضا میشود. این گام سرآغاز قدم های جدی بعدی ست.

تهیه گزارش اولیه

در گام چهارم، وضعیت عمومی سایت شامل میزان بازدید، رتبه عبارات کلیدی و گزارش‌های دریافتی از ابزارهای تحلیلگر را بررسی میکنیم. باتوجه به این بررسی، گزارش اولیه را به مشتری ارائه میشود.

بهینه‌سازی ساختار

گام پنجم آنالیز ساختار سایت است. ما با استفاده از ابزارهای تحلیلگر، خطاهای احتمالی مشخص میکنیم. اگر تمایل داشته باشید؛ تیم جادوگر سئو سایت شما را بهینه میکند. در غیر این صورت، مشاوره فنی لازم ارائه میشود.

بهینه‌ سازی محتوا

کلمات کلیدی، بسته به زمینه کاری و اولویت کارفرما استخراج شده و بهینه‌سازی‌های لازم روی هر یک از آنها انجام می‌شود.

تولید محتوا، بهینه سازی محتوای قبلی و سایر فعالیت‌های لازم با هماهنگی کارفرما و در نظر گرفتن استانداردهای روز در این مرحله انجام می‌شود.

سئو کلاه سفید

قطعا در تمام طول مدت پروژه، تیم جادوگر سئو از بروز خطا در ساختار و محتوا پیشگیری کرده و تهدیدهای خارجی را کنترل می‌کند. ما به دنبال نتایج مفید با ماندگاری بالا هستیم.

سئو خارجی

برای دستیابی به بهترین بازدهی، سئو داخلی و سئو خارجی باید در کنار هم انجام شود.در این مرحله از پروژه، سئو خارجی سایت تحلیل شده و در صورت نیاز بک‌لینک‌های لازم ایجاد می‌شود.

تنظیم و ارسال گزارش‌ها

در آخر به ازای هریک از مراحل سئو، گزارش مقطعی از روند پروژه تنظیم شده و برای کارفرما ارسال می‌شود.

در بازه‌های زمانی مشخص، بسته به نوع پروژه و حجم کاری گزارش‌ های مقایسه‌ ای هم تنظیم و تحلیل میگردد.