رپورتاژ آگهی

report

رپورتاژ آگهی چه تاثیری در سئو سایت دارد؟

رپورتاژ آگهی نوعی گزارش است که به صورت کاملا بی‌طرفانه‌ای نوشته می‌شود و در قالب خبر برای مخاطب خوانده می‌شود تا ذهن مخاطب را درگیر محصول و یا برند معرفی شده نمیاد.

در این روش تبلیغاتی از اغراق استفاده نمی‌شود و مزایا و معایب برند و محصول گفته می‌شود تا اعتماد مخاطب را جلب نماید.

دلیل تاثیر

رپورتاژ آگهی یکی از بهترین راه‌های موثر در سئو سایت است. علت اصلی این موضوع از آنجایی نشات می‌گیرد که شما وقتی رپورتاژ خود در کانال‌های توزیع محتوا و به ویژه سایت‌های پرمخاطب منتشر می‌کنید.

این سایت‌ها به شما لینک فالو می‌دهند و از آنجایی که مطلب شما همیشه در صفحه اول گوگل نمایش داده می‌شود و سایت منتشر کننده اعتبار خیلی خوبی دارد، در نتیجه وضعیت سئوی سایت شما خیلی بهتر می‌شود.

تاثیر رپورتاژ بر سئو به حدی زیاد است که بنیانگذار گوگل، ایده گوگل را با بک لینک شروع کرد. هر چند امروزه گوگل بسیار هوشمندانه به بررسی بک لینک ها می پردازد ولی هنوز بهترین راه برای گرفتن بک لینک های دائمی طبیعی، درج آگهی رپورتاژ می باشد.

تعرفه درج رپورتاژ آگهی

درج رپورتاژ آگهی در سایت

مجله ارز دیجیتال
۲۵۰.۰۰۰ تومان
 • ccmag.ir
 •  ۸ قدرت دامنه

درج رپورتاژ آگهی در سایت

دیجیتالیا
۲۵۰.۰۰۰ تومان
 •  digitalya.ir

 •  ۸ قدرت دامنه

درج رپورتاژ آگهی در سایت

سوشالو
۲۵۰.۰۰۰ تومان
 •  sociallow.ir
 •  ۸ قدرت دامنه
null

دیگر سایت های ما

null

مجله ارز دیجیتال

مجله ارز دیجیتال دغدغه های اصلی کاربران در مورد ارز دیجیتال هدف قرار داده تا علاوه بر اطلاع رسانی بروز در این زمینه، آموزش های مهم و ضروری که کاربران درگیر آنها میباشند و در منابع فارسی پیدا نمیشوند را گردآوری نماید.

null

سوشالو

سوشالو، رسانه ایست برای علاقه مندان و دنبال کنندگان حوزه تکنولوژی و فناوری روز دنیا که دنبال مرزهای فیزیکی و جغرافیایی نیستند و میخواهند فراتر از مرزها حرکت کنند و بیشتر بدانند.

null

دیجیتالیا

دیجیتالیا، رسانه ای میباشند که برای علاقه مندان و دنبال کنندگان افرادی که در حوزه تکنولوژی و فناوری روز دنیا که دنبال مرزهای فیزیکی و جغرافیایی نمیباشند و میخواهند فراتر از مرزهای جغرافیایی حرکت کنند و بیشتر بدانند، مورد استفاده است.

null

Magdigital

 با بیش از یک دهه تجربه در بازاریابی دیجیتال به کسب و کارها کمک می کنیم تا فروش خود را افزایش دهند، و درآمد بیشتری تولید کنند.

خدمات موجود در پکیج های فوق

پکیج های فوق طی ۹ ماه بر اساس نیاز شما از خدمات زیر بهره مند خواهد بود. چنانچه سایت شما به هر یک از خدمات زیر نیاز داشت کارشناسان ما آن را برای شما انجام خواهند داد و هیچگونه محدودیتی وجود ندارد.

لازم به ذکر است ممکن است تمام سرویس های زیر مورد نیاز سایت شما نباشد و تشخیص این نیاز بر عهده کارشناسان تیم جادوگر سئو می باشد.

دیگر خدمات ما

سئو اکسپرس

سئو سایت های محتوایی

سوالات متداول

 • تعرفه کلمات سخت و پر رقابت هم همین است ؟

  تعرفه ما ارتباطی با سختی و آسانی کلمات ندارد اما اگر کلمات ساده تری را هدف قرار دهید تعداد بیشتری تحویل خواهید گرفت.

 • امکان داره فقط روی یک کلمه خاص کار کنید ؟

  با توجه به غیر اصولی بودن و کلاه سیاه بودن این روش انجام نمی دهیم و به شما هم پیشنهاد نمی کنیم. بهتر است روی دایره ای از کلیدواژه های مرتبط با وب سایتتان کار کنید تا یک کار ماندگاری تحویل بگیرید.

 • پس از اتمام پروژه باید تمدید کنم؟

  برای نگهداری کلمات رشد داده شده نیازی به تمدید نیست و ماندگار است اما اگر برای رشد کلیدواژه های جدید برنامه دارید پیشنهاد می کنیم با سفارش سئو جدید کسب و کارتان را توسعه دهید.

 • اگر پکیج پایه را تهیه کنم چند کلمه کلیدی در صفحه اول می آید؟

  با سفارش سئو پکیج پایه ۳۰ کلیدواژه را رشد می دهیم و تلاش می کنیم تمام آنها به صفحه اول گوگل بیاید اما تضمین می کنیم حداقل ۵ کلمه کلیدی به نتایج یک الی ۵ صفحه اول گوگل برسند.

 • اگر پرداخت تعرفه پروژه یکجا انجام شود تخفیف دارد ؟

  شما می توانید تعرفه پروژه را به صورت ماهیانه و طی ۹ ماه انجام دهید اما اگر تمایل دارید به صورت یکجا در ابتدای پروژه پرداخت نمایید می توانید از ۱۰% تخفیف استفاده نمایید.

 • کلمات را شما انتخاب می کنید یا ما ؟

  کلمات کلیدی پس از سفارش سئو توسط پیشنهاد های شما و بررسی ها و آنالیزهای ما توافق می شود. قطعا در تلاش خواهیم بود بهترین گزینه ها را برای شما انتخاب و رشد دهیم.

مقالات آموزشی

شروع گفتگو
راهنمایی نیاز دارید؟
واحد پشتیبانی جادوگر سئو
کارشناسان جادوگرسئو آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند.