بهبود CTR

( نرخ کلیک )

بهبود CTR

نرخ کلیک (CTR) چیست؟

نرخ کلیک یا CTR مخفف عبارت انگلیسی Click Through Rate می‌باشد. نسبتی است که نشان می‌دهد کاربران به چه میزان در صفحه جستجوی گوگل، سایت شما را مشاهده می‌کنند.

چرا بهبود CTR مهم است؟

CTR یک معیار مهم است زیرا به شما کمک می‌کند تا مشتریان خود را درک کنید—به شما می‌گوید در هنگام تلاش برای دستیابی به مخاطبان هدف چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی کار نمی‌کند. CTR پایین می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که شما مخاطبان اشتباهی را هدف قرار داده‌اید یا به زبان آن‌ها به اندازه کافی متقاعدکننده صحبت نمی‌کنید تا آنها را متقاعد کنید که کلیک کنند.

تعرفه بهبود CTR

بهبود CTR کلمه کلیدی - پکیج

استاندارد
۹۰۰.۰۰۰ تومان ماهیانه
 •  بهبود CTR گوگل وبمستر ۵۰ کلمه کلیدی

بهبود CTR کلمه کلیدی - پکیج
معمولی
۴۰۰.۰۰۰ تومان ماهیانه
 •  بهبود CTR گوگل وبمستر ۲۰ کلمه کلیدی

بهبود CTR کلمه کلیدی - پکیج

پایه

۲۰۰.۰۰۰ تومان ماهیانه
 •  بهبود CTR گوگل وبمستر ۱۰ کلمه کلیدی

خدمات موجود در پکیج های فوق

پکیج های فوق طی ۹ ماه بر اساس نیاز شما از خدمات زیر بهره مند خواهد بود. چنانچه سایت شما به هر یک از خدمات زیر نیاز داشت کارشناسان ما آن را برای شما انجام خواهند داد و هیچگونه محدودیتی وجود ندارد.

لازم به ذکر است ممکن است تمام سرویس های زیر مورد نیاز سایت شما نباشد و تشخیص این نیاز بر عهده کارشناسان تیم جادوگر سئو می باشد.

دیگر خدمات ما

سئو اکسپرس

سئو سایت های محتوایی

سوالات متداول

 • تعرفه کلمات سخت و پر رقابت هم همین است ؟

  تعرفه ما ارتباطی با سختی و آسانی کلمات ندارد اما اگر کلمات ساده تری را هدف قرار دهید تعداد بیشتری تحویل خواهید گرفت.

 • امکان داره فقط روی یک کلمه خاص کار کنید ؟

  با توجه به غیر اصولی بودن و کلاه سیاه بودن این روش انجام نمی دهیم و به شما هم پیشنهاد نمی کنیم. بهتر است روی دایره ای از کلیدواژه های مرتبط با وب سایتتان کار کنید تا یک کار ماندگاری تحویل بگیرید.

 • پس از اتمام پروژه باید تمدید کنم؟

  برای نگهداری کلمات رشد داده شده نیازی به تمدید نیست و ماندگار است اما اگر برای رشد کلیدواژه های جدید برنامه دارید پیشنهاد می کنیم با سفارش سئو جدید کسب و کارتان را توسعه دهید.

 • اگر پکیج پایه را تهیه کنم چند کلمه کلیدی در صفحه اول می آید؟

  با سفارش سئو پکیج پایه ۳۰ کلیدواژه را رشد می دهیم و تلاش می کنیم تمام آنها به صفحه اول گوگل بیاید اما تضمین می کنیم حداقل ۵ کلمه کلیدی به نتایج یک الی ۵ صفحه اول گوگل برسند.

 • اگر پرداخت تعرفه پروژه یکجا انجام شود تخفیف دارد ؟

  شما می توانید تعرفه پروژه را به صورت ماهیانه و طی ۹ ماه انجام دهید اما اگر تمایل دارید به صورت یکجا در ابتدای پروژه پرداخت نمایید می توانید از ۱۰% تخفیف استفاده نمایید.

 • کلمات را شما انتخاب می کنید یا ما ؟

  کلمات کلیدی پس از سفارش سئو توسط پیشنهاد های شما و بررسی ها و آنالیزهای ما توافق می شود. قطعا در تلاش خواهیم بود بهترین گزینه ها را برای شما انتخاب و رشد دهیم.

مقالات آموزشی

شروع گفتگو
راهنمایی نیاز دارید؟
واحد پشتیبانی جادوگر سئو
کارشناسان جادوگرسئو آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند.