سوالات متداول سئو

[vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1600846744212{background-image: url(https://jadogarseo.ir/wp-content/uploads/2020/09/bg-about-2.jpg?id=168) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column][vc_empty_space height=”150px”][ultimate_heading main_heading=”سوالات متداول سئو” main_heading_color=”#ffffff”]

هرآنچه که از جادوگر سئو سوال دارید

[/ultimate_heading][vc_empty_space height=”150px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][ultimate_heading main_heading=”سوالاتی که متداول هستند” spacer=”line_with_icon” spacer_position=”middle” line_height=”2″ line_color=”#000000″ icon=”Defaults-square-o” icon_size=”20″ icon_color=”#000000″ line_width=”50″]

اینجا به سوالات متداولی که از جادوگر سئو پرسیدید جواب داده ایم. قبل از سفارش سئو حتما بخوانید ، اگر سوالی در بین سوالات زیر نبود از بخش تماس باما درمیان بگذارید.

[/ultimate_heading][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][ultimate_heading main_heading=”سوالات قبل از خرید” heading_tag=”h3″ spacer=”line_with_icon” spacer_position=”middle” line_height=”2″ line_color=”#000000″ icon=”Defaults-arrow-circle-o-up” icon_size=”20″ icon_color=”#000000″ line_width=”50″][/ultimate_heading][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][info_list style=”circle with_bg” icon_bg_color=”#efefef” icon_color=”#000000″ font_size_icon=”24″ eg_br_width=”1″ connector_color=”#000000″ connector_animation=”fadeInUp”][info_list_item list_title=”ماندگاری ورودی تنها در زمان انجام پروژه است؟” list_icon=”Defaults-refresh”]

اگر سایت شما نوپاست و به تازگی راه اندازی شده، یک زمان اولیه برای قوی شدن و بالا آمدن در کلمات کلیدی های هدف نیاز دارد. چون تمامی فرآیند طبیعی انجام میشود و هیچ گونه فعالیت سیاهی در حین فرآیند وجود ندارد، به شرطیکه مدیر سایت کار اشتباهی انجام ندهد جایگاه ها تغییری نمی کنند.

[/info_list_item][info_list_item list_title=”سایت ندارم؟ چکار کنم؟” list_icon=”Defaults-home”]

اگر سایت ندارید و میخواهید فروش آنلاین خود را هرچه سریع تر شروع کنید؛ تیم جادوگر سئو مشروط به سفارش پروژه سئو، طراحی سایت شما را به رایگان انجام میدهد و فرآیند سئو را به محض اتمام طراحی سایت توسط تیم شروع میشود. فقط کافیست تا سفارش سئوی خود را ثبت کرده و اعلام کنید.

[/info_list_item][info_list_item list_title=”حتما پس از اتمام پروژه باید تمدید کنم؟” list_icon=”Defaults-th-large”]

برای پیشرفت پروژه و وسعت دادن به دامنه کلمات کلیدی و وروی شما بهتر است تا پروژه خود را به سرویس تعداد ورودی بالاتر ارتقا دهید. اما اگر تمایلی به ادامه همکاری بعدی با جادوگر سئو نداشتید میتوانید همکاری را به زمان دیگری که آن را مناسب تر دیدید موکول کنید.

[/info_list_item][/info_list][/vc_column][vc_column width=”1/2″][info_list style=”circle with_bg” icon_bg_color=”#efefef” icon_color=”#000000″ font_size_icon=”24″ eg_br_width=”1″ connector_color=”#000000″ connector_animation=”fadeInUp”][info_list_item list_title=”سئو بر اساس ورودی یعنی چی؟” list_icon=”Defaults-close remove times”]

این نوع سئو بروزترین روش برای ظاهرشدن در کلمات کلیدی هدفمند است. هر کلمه کلیدی یک تعداد سرچ و ورودی می دهد و شما براساس میزان ورودی که سفارش میدهید، سایت برروی کلماتی بالا می آید که آن تعداد میزان ورودی شما را تامین کند.

[/info_list_item][info_list_item list_title=”یک مثال درباره سئو با این روش بزنید” list_icon=”Defaults-check”]

اگر شما سئوی 100 ورودی گوگل را خریده باشید و سایت شما درباره فروشگاه مانتو باشد، کلمه “خرید مانتو در تهران” 50 ورودی در روزانه به سایت شما میدهید و طیف کلمات دیگر مثل خرید مانتوی مجلسی در تهران 10 ورودی دیگر به شما اضافه میکند که جمع تمام ورودی از کلمات به 100 ورودی در روز می رسد.

[/info_list_item][info_list_item list_title=”از کجا بفهمیم تعداد وروی ما چقدر است؟” list_icon=”Defaults-signal”]

برای سنجش ورودی شما ، ملاک ما گوگل وبمستر است. قبل از آنکه پروژه ی سئوی سایت شما شروع شود، دسترسی وبمستر به تیم جادوگر سئو داده شده و پس از آنالیز پروژه شروع می شود. حین انجام و زمان تحویل نیز میزان ورودی، جایگاه کلمات و موارد دیگر قابل رویت است.

[/info_list_item][/info_list][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][ultimate_heading main_heading=”سوالات مرتبط با مالی” heading_tag=”h3″ spacer=”line_with_icon” spacer_position=”middle” line_height=”2″ line_color=”#000000″ icon=”Defaults-arrow-circle-o-up” icon_size=”20″ icon_color=”#000000″ line_width=”50″][/ultimate_heading][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][info_list style=”circle with_bg” icon_bg_color=”#efefef” icon_color=”#000000″ font_size_icon=”24″ eg_br_width=”1″ connector_color=”#000000″ connector_animation=”fadeInUp”][info_list_item list_title=”پیش پرداخت و تحویل چک ها باید یکجا باشند؟” list_icon=”Defaults-clock-o”]

بله ، برای شروع پروژه های بالای 1000 ورودی گوگل باید حتما پیش پرداخت به صورت کامل پرداخت شده و چک ها تحویل واحد مالی شود تا تیم سئو بتوانند پروژه شما را شروع کنند.

[/info_list_item][info_list_item list_title=”امکان قرارداد بستن حضوری وجود دارد؟” list_icon=”Defaults-rss”]

به دلیل حجم بالای پروژه های سئو و رسیدگی به آنها امکان قرارداد بستن حضوری وجود ندارد. شما هرجای ایران یا کره خاکی که باشید می توانید از صفحه قرارداد، و به صورت آنلاین با تیم ما قرارداد ببندید.

[/info_list_item][info_list_item list_title=”چطور به شما اعتماد کنم؟” list_icon=”Defaults-circle-o”]

اگر اعتماد کافی به تیم ما ندارید ، میتوانید نمونه کارهای قبلی ما را از صفحه نمونه کار مشاهده کنید.

[/info_list_item][/info_list][/vc_column][vc_column width=”1/2″][info_list style=”circle with_bg” icon_bg_color=”#efefef” icon_color=”#000000″ font_size_icon=”24″ eg_br_width=”1″ connector_color=”#000000″ connector_animation=”fadeInUp”][info_list_item list_title=”برای پروژه های زیر 1000 ورودی شرایط اقساطی ندارید؟” list_icon=”Defaults-flag”]

تمامی قیمت ها سعی شده با رعایت شرایط جامعه فعلی و توان پرداخت کسب و کارها بسته شود، شرایط اقساطی برای 1000 ورودی به بالا بوده و طبق صفحه شرایط اقساط سئو انجام می شود.

[/info_list_item][info_list_item list_title=”پروژه ی بالا 1000 ورودی میخوام شرایط اقساط چگونه است؟” list_icon=”Defaults-external-link”]

صفحه شرایط اقساط سئو را مطالعه فرماید تا از شرایط دقیق پرداخت باخبر شوید. لازم به ذکر است تمامی فرآیند گفته شده در این صفحه باید انجام گیرد تا پروژه شروع شود.

[/info_list_item][info_list_item list_title=”توان پرداخت ندارم …” list_icon=”Defaults-fire”]

اگر سرویسی را که میخواهید خرید کنید بالای 1000 ورودی است و توان پرداخت ندارید میتوانید از طریق صفحه شرایط اقساط سئو آن را پرداخت کنید. در غیر اینصورت میتوانید سرویسی را متناسب با بودجه خود تهیه کنید.

[/info_list_item][/info_list][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][ultimate_heading main_heading=”سوالات مرتبط با انجام پروژه و پشتیبانی” heading_tag=”h3″ spacer=”line_with_icon” spacer_position=”middle” line_height=”2″ line_color=”#000000″ icon=”Defaults-arrow-circle-o-up” icon_size=”20″ icon_color=”#000000″ line_width=”50″][/ultimate_heading][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][info_list style=”circle with_bg” icon_bg_color=”#efefef” icon_color=”#000000″ font_size_icon=”24″ eg_br_width=”1″ connector_color=”#000000″ connector_animation=”fadeInUp”][info_list_item list_title=”واتساپ و تلگرام پیام دادم برای پیگیری کارم اما جواب ندادند…” list_icon=”Defaults-download”]

تمامی پیگیری های خود را از طریق سامانه مشتریان انجام دهید و شماره های اعلام شده تنها برای مشتریان و سوالات قبل از خرید می باشد لطفا دقت فرمایید. 

[/info_list_item][info_list_item list_title=”هنوز نتیجه ای دریافت نکردم!” list_icon=”Defaults-bell-slash”]

اگر منظورتان میزان ورودی سفارش داده شده است، باید مدت پروژه تان طی شود تا میزان ورودی مد نظر برای سایت شما ثابت شود. اگر منظور فروش است باید طراحی تجربه کاربری، رابط کاربری و سیکل برخورد با مشتریان خود را بررسی کنید.

[/info_list_item][info_list_item list_title=”جلسه حضوری نیاز دارم…” list_icon=”Defaults-frown-o”]

با توجه به حجم کاری بالای تیم جادوگر سئو، امکان جلسه ی حضوری برای آموزش، ارائه گزارش یا هرچیز دیگر وجود ندارد. تنها راه ارتباطی ما با مشتریان از طریق سامانه مشتریان می باشد. 

[/info_list_item][/info_list][/vc_column][vc_column width=”1/2″][info_list style=”circle with_bg” icon_bg_color=”#efefef” icon_color=”#000000″ font_size_icon=”24″ eg_br_width=”1″ connector_color=”#000000″ connector_animation=”fadeInUp”][info_list_item list_title=”چطور با تیم پشتیبانی ارتباط بگیرم؟” list_icon=”Defaults-close remove times”]

برای ارتباط با تیم پشتیبانی ، تمامی ارتباط ها به صورت محرمانه از طریق سامانه مشتریان جادوگر سئو انجام میشود. جهت ورود اینجا را کلیک کنید. (باید به حساب کاربری خود وارد شوید)

[/info_list_item][info_list_item list_title=”گزارش سئو از چه طریقی قابل مشاهده است؟” list_icon=”Defaults-repeat rotate-right”]

گزارش سئو از طریق سامانه گزارش سئوی جادوگر سئو اطلاع رسانی میشود. لینک آن طی تیکت توسط پشتیبانی از طریق سامانه ارسال می گردد.

[/info_list_item][info_list_item list_title=”آیا می توانم کلمات کلیدی مد نظرم را اعلام کنم؟” list_icon=”Defaults-star-o”]

آنالیز سایت و کلمات کلیدی هدفمند توسط تیم سئو انجام میشود، اما شما میتوانید این موارد را از طریق ارسال تیکت در سامانه مشتریان به تیم جادوگر سئو اعلام کنید. نتیجه پس از بررسی اعلام می شود.

[/info_list_item][/info_list][/vc_column][/vc_row]