سفارش تبلیغات در گوگل

تبلیغات گوگل یا گوگل ادز (google Ads) یکی از خدمات شرکت گوگل است که به عنوان پلتفرمی جهت تبلیغ آنلاین در فضای اینترنت از آن استفاده می‌شود. از گذشته تا کنون بسیاری از افرادی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ کار می‌کنند، در سراسر جهان از این روش برای تبلیغاتشان استفاده می‌کنند.تقریباً می‌توان گفت موفقیت در گوگل به طور عمده به گوگل ادز بستگی دارد. گوگل ادز به شما این امکان را می‌دهد تا محصولات و خدمات‌تان را در اختیار مخاطبین مورد علاقه‌تان قرار دهید.

googleAds

قیمت تبلیغات در گوگل

پکیج ۱۰۰۰ دلاری

۳۶.۲۵۰.۰۰۰ تومان
 • مشاوره انتخاب کلمات کلیدی
 • مشاوره بهینه سازی سایت
 • بهینه سازی تبلیغات

پکیج ۵۰۰ دلاری

۱۸.۲۵۰.۰۰۰ تومان
 • مشاوره انتخاب کلمات کلیدی
 • مشاوره بهینه سازی سایت
 • بهینه سازی تبلیغات

پکیج ۲۰۰ دلاری

۷.۳۴۰.۰۰۰ تومان
 • مشاوره انتخاب کلمات کلیدی
 • مشاوره بهینه سازی سایت
 • بهینه سازی تبلیغات

پکیج ۱۰۰ دلاری

۳.۶۷۰.۰۰۰ تومان
 • مشاوره انتخاب کلمات کلیدی
 • مشاوره بهینه سازی سایت
 • بهینه سازی تبلیغات

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟

تماس در Whatsapp

تبلیغات در گوگل


برای تبلیغ در گوگل ، می‌توان از دو روش مختلف استفاده کرد:

· تبلیغ در شبکه جست‌وجوی گوگل (Search Ads)
· تبلیغ نمایشی (Display Ads)

تبلیغ در شبکه جست‌وجوی به نوعی همان تبلیغ کلیکی است. به این معنا که تبلیغ‌کننده با در نظر گرفتن بودجه‌ای برای هزینه به ازای هر کلیک، کلمات کلیدی مرتبط با کسب‌وکارش را تعیین می‌کند، تا توسط ابزار سرچ گوگل به کاربران پیشنهاد داده شود. به زبان ساده شما مبلغی را به گوگل می‌دهید تا هر زمان که کاربری در مورد محصول یا خدمات مرتبط با کسب‌وکار شما جست‌وجو کرد، سایت شما را نشان دهد. این هزینه برای جایگاه شما نیست. چرا که گوگل شما را در صفحه اول قرار می‌دهد؛ اما به ازای هر کلیک کاربر و انجام عملیاتی مانند خرید، مقدار هزینه مشخصی می‌پردازید.
اغلب افراد زمانی که می‌خواهند چیزی را در گوگل جست‌وجو کنند از لینک های واقع در صفحه اول نتایج جست‌وجوی گوگل استفاده می‌کنند؛ بنابراین گوگل سایت شما را به ازای هزینه‌ای که پرداخته اید در مدت زمانی که می‌خواهید در صفحه اول نمایش می‌دهد.

مزایای تبلیغ در گوگل چیست؟

شاید تاکنون این سوال برای شما پس آمده باشد که مزیت های تبلیغ در گوگل چیست و چرا باید از آن استفاده کرد. در این قسمت با مزیت های تبلیغات در گوگل بیشتر آشنا شوید:
· جذب مخاطبان هدف بیشتر
· صرفه جویی در هزینه های تبلیغات خود
· انعظاف پذیری و ادغام پذیری بالا گوگل ادز
· نرخ بازگشت سرمایه بالا در تبلیغات گوگل
· رشد و گسترش کسب و کار و بازدهی سریع
· افزایش آگاهی از برند و برندسازی کسب و کار شما
· افزایش آگاهی از برند (Brand Awareness) با گوگل ادز
تا به حال با کاربرانی که خود را طرفدار و متعهد به برندهای خاصی مانند اپل یا نایکی می‌دانند برخورد داشته‌اید؟ این دستاوردی است که افزایش آگاهی از برند یا Brand Awareness برای یک کسب‌وکار به ارمغان می‌آورد! شاخص «آگاهی از برند» نشان می‌دهد چقدر مخاطبان هدف شما با برندتان آشنا هستند و آن را می‌شناسند. برندهایی که آگاهی از برند بالا دارند، معمولا با عنوان‌هایی مانند «برندهای ترند» یا «برندهای محبوب» شناخته می‌شوند. این شاخص، خصوصا در مراحل اولیه توسعه یک کسب‌وکار، در بازاریابی و معرفی محصولات و خدمات به کاربران اهمیت زیادی دارد.
متدها و ابزارهای متنوعی برای افزایش آگاهی از برند وجود دارد؛ از کارآمدترین آنها می‌توان به سرویس تبلیغات کلیکی گوگل یا گوگل ادز (Google Ads) اشاره کرد. بهترین کمپین تبلیغاتی که در گوگل ادز برای افزایش آگاهی از برند می‌توانید استفاده کنید، کمپین‌هایی است که به منظور ارتباط مخاطبان با برند ساخته می‌شوند و اصطلاحا brand-engagement نام دارند. هدف این کمپین‌ها ایجاد آگاهی و ارتباط مثبت مخاطبان با کسب‌وکار، محصولات و خدمات آن و در نهایت افزایش آگاهی از برند است.

آیا تبلیغ در گوگل رایگان است؟

ساخت اکانت گوگل ادز و نمایش سایت شما در گوگل به صورت رایگان انجام می‌شود؛ اما برای تاثیرگذاری و بازدهی تبلیغات به ازای هر کلیک کاربر و انجام عملیاتی در سایت هزینه‌ای از شما کسر خواهد شد. ارزش بازدهی تبلیغات کلیکی بیشتر از میزان هزینه‌ای‌ است که می‌پردازید.
هزینه‌های تبلیغات کلیکی گوگل تحت تاثیر فاکتورهای بسیاری است. فاکتور هایی که به کسب‌وکار شما مرتبط است. استراتژی‌های مزایده و رقبای شما می‌توانند به میزان هزینه‌ای که می‌پردازید، مرتبط باشند.

نحوه تبلیغ در گوگل ادز

همانطور که گفته شد تمامی افراد برای جست‌وجوی خدمات و محصولات ابتدا به سراغ گوگل می‌آیند. بنابراین طبیعی است که افراد بسیاری برای معرفی کسب‌وکار خود از گوگل استفاده کنند. اغلب پس از جست‌وجوی هر محصول لینک‌های بسیاری نمایان می‌شوند. در نتیجه برای هر محصول یا به عبارتی برای هر کلمه کلیدی، رقبایی خواهید داشت.

اما چگونه می‌توانیم در میان رقبا تبلیغ خود را ارتقا دهیم؟

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای گوگل ادز، انتخاب کلمه کلیدی مناسب است. انتخاب کلمه کلیدی در گوگل ادز نه تنها در تعیین هزینه‌های کلیک تبلیغ (PPC) شما تاثیرگذار است، بلکه با استراتژی مناسب در این زمینه می‌توانید جایگاه خود را در میان رقبا ارتقا دهید.
کلمات کلیدی می‌توانند به صورت یک عبارت تعریف شوند. به عنوان مثال شرکت فروش کفش برای انتخاب کلمات کلیدی می‌تواند از کفش زنانه، کفش مردانه، خرید کفش لوکس، نیم‌بوت و … استفاده کند. برای انتخاب کلمات کلیدی و بررسی آنها می‌توانید از ابزارهایی مانند: گوگل کی‌ورد پلنر استفاده کنید. انتخاب کلمات کلیدی مناسب، به موفقیت کمپین تبلیغات گوگلی شما بسیار کمک می‌کند؛ بنابراین از اهمیت این نکته هرگز غافل نشوید.

شروع گفتگو
راهنمایی نیاز دارید؟
واحد پشتیبانی جادوگر سئو
هر سوالی درباره تبلیغات در گوگل دارید کلیک کنید و در واتساپ با ما در ارتباط باشید