رفع ارور سرچ کنسول گوگل

سرچ کنسول گوگل

درباره سرچ کنسول گوگل

کنسول جستجوی گوگل (GSC) ابزار رایگانی است که به شما کمک می کند عملکرد وب سایت خود را برای شناسایی و رفع هرگونه مشکل احتمالی در رتبه بندی گوگل و جزئیات فنی فرآیند خزیدن و نمایه سازی سایت خود بررسی کنید.

اگر جستجوی ارگانیک و ترافیک ارگانیک برای وب سایت شما حیاتی است، کنسول جستجوی گوگل برای هر بازاریاب یا مدیر وب سایت ضروری است.

این فقط یک ابزار دیگر برای استفاده نیست – درک اینکه گوگل در مورد وب سایت شما چه فکر می کند.

و چگونه می توانید عملکرد آن را در نتایج جستجو با رفع مشکلاتی مانند قابلیت استفاده از تلفن همراه و مشکلات پوشش فهرست بهبود بخشید، آسان تر می کند.

ما با بررسی خطاهای رایج، و همچنین نحوه تعیین اینکه چه چیزی ممکن است باعث هر خطا شود، به سرعت رفع ارور را انجام داده و آن را اصلاح کنیم.

تعرفه رفع ارور سرچ کنسول گوگل

رفع خطاهای سرچ کنسول گوگل سایت وردپرسی

۳.۸۰۰.۰۰۰ تومان ماهیانه
 •  رفع تمام خطاهای سرچ کنسول گوگل

  مناسب سایت های وردپرسی

خدمات موجود در پکیج های فوق

پکیج های فوق طی ۹ ماه بر اساس نیاز شما از خدمات زیر بهره مند خواهد بود. چنانچه سایت شما به هر یک از خدمات زیر نیاز داشت کارشناسان ما آن را برای شما انجام خواهند داد و هیچگونه محدودیتی وجود ندارد.

لازم به ذکر است ممکن است تمام سرویس های زیر مورد نیاز سایت شما نباشد و تشخیص این نیاز بر عهده کارشناسان تیم جادوگر سئو می باشد.

دیگر خدمات ما

سئو اکسپرس

سئو سایت های محتوایی

سوالات متداول

 • تعرفه کلمات سخت و پر رقابت هم همین است ؟

  تعرفه ما ارتباطی با سختی و آسانی کلمات ندارد اما اگر کلمات ساده تری را هدف قرار دهید تعداد بیشتری تحویل خواهید گرفت.

 • امکان داره فقط روی یک کلمه خاص کار کنید ؟

  با توجه به غیر اصولی بودن و کلاه سیاه بودن این روش انجام نمی دهیم و به شما هم پیشنهاد نمی کنیم. بهتر است روی دایره ای از کلیدواژه های مرتبط با وب سایتتان کار کنید تا یک کار ماندگاری تحویل بگیرید.

 • پس از اتمام پروژه باید تمدید کنم؟

  برای نگهداری کلمات رشد داده شده نیازی به تمدید نیست و ماندگار است اما اگر برای رشد کلیدواژه های جدید برنامه دارید پیشنهاد می کنیم با سفارش سئو جدید کسب و کارتان را توسعه دهید.

 • اگر پکیج پایه را تهیه کنم چند کلمه کلیدی در صفحه اول می آید؟

  با سفارش سئو پکیج پایه ۳۰ کلیدواژه را رشد می دهیم و تلاش می کنیم تمام آنها به صفحه اول گوگل بیاید اما تضمین می کنیم حداقل ۵ کلمه کلیدی به نتایج یک الی ۵ صفحه اول گوگل برسند.

 • اگر پرداخت تعرفه پروژه یکجا انجام شود تخفیف دارد ؟

  شما می توانید تعرفه پروژه را به صورت ماهیانه و طی ۹ ماه انجام دهید اما اگر تمایل دارید به صورت یکجا در ابتدای پروژه پرداخت نمایید می توانید از ۱۰% تخفیف استفاده نمایید.

 • کلمات را شما انتخاب می کنید یا ما ؟

  کلمات کلیدی پس از سفارش سئو توسط پیشنهاد های شما و بررسی ها و آنالیزهای ما توافق می شود. قطعا در تلاش خواهیم بود بهترین گزینه ها را برای شما انتخاب و رشد دهیم.

مقالات آموزشی

شروع گفتگو
راهنمایی نیاز دارید؟
واحد پشتیبانی جادوگر سئو
کارشناسان جادوگرسئو آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند.