سفارش سئو سایت

سفارش سئو وب سایت Search Engine Optimization

سفارش سئو سایت ؟؟!! برخی از مشتریان از ما درخواست دارند تا SEO سایتشان با سرعت بیشتری انجام شود. برای این که سریع تر به صفحات نخست گوگل برسید ما چند پیشنهاد برای شما داریم. یکی از بهترین و ضروری ترین گزینه ها تولید محتوا برای وب سایت است. با افزایش تولید محتوای هدفمند و موثر و قطعا باکیفیت می توانید سرعت رشد وبسایتتان در گوگل را ارتقا دهید. همچنین در کنار تولید محتوا باکیفیت، تبلیغات می تواند به رشد شما سرعت ببخشد و شما را با سرعت بالایی در نتایج گوگل به صفحات نخست بیاورد. یکی از موثر ترین روش های تبلیغاتی شناخته شده برای سئو، تبلیغات در گوگل است.

انواع خدمات سئو

قرارداد سئو و راهکار سئو

Contract

نمونه قرارداد سئو

این یک نمونه قرارداد است و قطعا با توجه به نیاز ها و توافقات طرفین قابل تغییر است.

 • ماندگاری ورودی تنها در زمان انجام پروژه است؟

  اگر سایت شما نوپاست و به تازگی راه اندازی شده، یک زمان اولیه برای قوی شدن و بالا آمدن در کلمات کلیدی های هدف نیاز دارد. چون تمامی فرآیند طبیعی انجام میشود و هیچ گونه فعالیت سیاهی در حین فرآیند وجود ندارد، به شرطیکه مدیر سایت کار اشتباهی انجام ندهد جایگاه ها تغییری نمی کنند.

 • سایت ندارم؟ چکار کنم؟

  اگر سایت ندارید و میخواهید فروش آنلاین خود را هرچه سریع تر شروع کنید؛ تیم جادوگر سئو مشروط به سفارش پروژه سئو، طراحی سایت شما را به رایگان انجام میدهد و فرآیند سئو را به محض اتمام طراحی سایت توسط تیم شروع میشود. فقط کافیست تا سفارش سئوی خود را ثبت کرده و اعلام کنید.

 • حتما پس از اتمام پروژه باید تمدید کنم؟

  برای پیشرفت پروژه و وسعت دادن به دامنه کلمات کلیدی و وروی شما بهتر است تا پروژه خود را به سرویس تعداد ورودی بالاتر ارتقا دهید. اما اگر تمایلی به ادامه همکاری بعدی با جادوگر سئو نداشتید میتوانید همکاری را به زمان دیگری که آن را مناسب تر دیدید موکول کنید.

 • سئو بر اساس ورودی یعنی چی؟

  این نوع سئو بروزترین روش برای ظاهرشدن در کلمات کلیدی هدفمند است. هر کلمه کلیدی یک تعداد سرچ و ورودی می دهد و شما براساس میزان ورودی که سفارش میدهید، سایت برروی کلماتی بالا می آید که آن تعداد میزان ورودی شما را تامین کند.

 • یک مثال درباره سئو با این روش بزنید

  اگر شما سئوی ۱۰۰ ورودی گوگل را خریده باشید و سایت شما درباره فروشگاه مانتو باشد، کلمه “خرید مانتو در تهران” ۵۰ ورودی در روزانه به سایت شما میدهید و طیف کلمات دیگر مثل خرید مانتوی مجلسی در تهران ۱۰ ورودی دیگر به شما اضافه میکند که جمع تمام ورودی از کلمات به ۱۰۰ ورودی در روز می رسد.

 • از کجا بفهمیم تعداد وروی ما چقدر است؟

  برای سنجش ورودی شما ، ملاک ما گوگل وبمستر است. قبل از آنکه پروژه ی سئوی سایت شما شروع شود، دسترسی وبمستر به تیم جادوگر سئو داده شده و پس از آنالیز پروژه شروع می شود. حین انجام و زمان تحویل نیز میزان ورودی، جایگاه کلمات و موارد دیگر قابل رویت است.

شروع گفتگو
راهنمایی نیاز دارید؟
واحد پشتیبانی جادوگر سئو
هر سوالی که درباره سئو دارید از ما بپرسید. کلیک کنید و سوال کنید.