رفع مشکلات تکنیکال سئو

تکنیکال سئو

درباره تکنیکال سئو

شرکت ها سالانه میلیاردها دلار برای سئو هزینه می کنند. البته با توجه به وظایف متعددی که صاحبان کسب و کار باید مرتباً انجام دهند – از حفظ محصول فعلی مشتریان گرفته تا ایجاد پروفایل های تجاری متعدد در فهرست های محلی برتر، توجیه پذیر است.

به علاوه، مسائل فنی سئو وجود دارد که توجه آنها را می طلبد، در غیر این صورت حضور آنلاین کسب و کار می تواند ضربه بخورد.

برای جلوگیری از از دست دادن مشتریان و حفظ رشد کسب و کار، کسب و کارها باید مشکلات رایج تکنیکال سئو  در سایت را در وب سایت خود شناسایی و برطرف کنند.

اگر سایت شما دارای مشکلات ساختاری یا فنی دیگر باشد، تمام محتوای با کیفیت در جهان به رتبه بندی جستجوی شما کمک نمی کند.

سئوی موفق یک سوم بهینه‌سازی درون صفحه، یک سوم بهینه‌سازی خارج از صفحه (مانند بک لینک‌ها) و یک سوم باقیمانده ساختار وب‌سایت تمیز می باشد که عاری از مسائل فنی است.

تعرفه رفع مشکلات تکنیکال سئو

رفع مشکلات تکنیکال سئو وردپرس

۳.۸۰۰.۰۰۰ تومان
مناسب سایت های وردپرسی

خدمات موجود در پکیج فوق

پکیج فوق طی ۹ ماه بر اساس نیاز شما از خدمات زیر بهره مند خواهد بود. چنانچه سایت شما به هر یک از خدمات زیر نیاز داشت کارشناسان ما آن را برای شما انجام خواهند داد و هیچگونه محدودیتی وجود ندارد.

لازم به ذکر است ممکن است تمام سرویس های زیر مورد نیاز سایت شما نباشد و تشخیص این نیاز بر عهده کارشناسان تیم جادوگر سئو می باشد.

دیگر خدمات ما

سئو اکسپرس

سئو سایت های محتوایی

سوالات متداول

 • تعرفه کلمات سخت و پر رقابت هم همین است ؟

  تعرفه ما ارتباطی با سختی و آسانی کلمات ندارد اما اگر کلمات ساده تری را هدف قرار دهید تعداد بیشتری تحویل خواهید گرفت.

 • امکان داره فقط روی یک کلمه خاص کار کنید ؟

  با توجه به غیر اصولی بودن و کلاه سیاه بودن این روش انجام نمی دهیم و به شما هم پیشنهاد نمی کنیم. بهتر است روی دایره ای از کلیدواژه های مرتبط با وب سایتتان کار کنید تا یک کار ماندگاری تحویل بگیرید.

 • پس از اتمام پروژه باید تمدید کنم؟

  برای نگهداری کلمات رشد داده شده نیازی به تمدید نیست و ماندگار است اما اگر برای رشد کلیدواژه های جدید برنامه دارید پیشنهاد می کنیم با سفارش سئو جدید کسب و کارتان را توسعه دهید.

 • اگر پکیج پایه را تهیه کنم چند کلمه کلیدی در صفحه اول می آید؟

  با سفارش سئو پکیج پایه ۳۰ کلیدواژه را رشد می دهیم و تلاش می کنیم تمام آنها به صفحه اول گوگل بیاید اما تضمین می کنیم حداقل ۵ کلمه کلیدی به نتایج یک الی ۵ صفحه اول گوگل برسند.

 • اگر پرداخت تعرفه پروژه یکجا انجام شود تخفیف دارد ؟

  شما می توانید تعرفه پروژه را به صورت ماهیانه و طی ۹ ماه انجام دهید اما اگر تمایل دارید به صورت یکجا در ابتدای پروژه پرداخت نمایید می توانید از ۱۰% تخفیف استفاده نمایید.

 • کلمات را شما انتخاب می کنید یا ما ؟

  کلمات کلیدی پس از سفارش سئو توسط پیشنهاد های شما و بررسی ها و آنالیزهای ما توافق می شود. قطعا در تلاش خواهیم بود بهترین گزینه ها را برای شما انتخاب و رشد دهیم.

مقالات آموزشی

شروع گفتگو
راهنمایی نیاز دارید؟
واحد پشتیبانی جادوگر سئو
کارشناسان جادوگرسئو آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند.